Moda Elbiseler

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma AppTastic!
Ortamın en havalısı ve en şık kızı ben olmak isterim dersen hemen bu muhteşem uygulamayı indir.

Mükemmel elbiselerin harika ayakkabılar ile olan uyumuna bayılıyor isen moda dergilerinden başını kaldırmak dahi istemiyorsan artık tam da sana göre bir uygulama var. Üstelik istediğin akıllı cihaza da kolayca yükleyebilirsin. Her kıyafetin kendi kategorisine ayrıldığı bölümler de sana çok kolaylık sağlayacak.

Etkileyici ve çok hoşuna gidecek kıyafetler onlar ile uyumlu saç stilleri ile bir araya gelince harika bir görsel şölene dönüşecek.Her genç kızın hayalindeki elbiseler ayakkabılar gömlekler kotlar sandaletler ve birbirinden şık topuklular bu muhteşem uygulamada yerlerini alıyor. Ortamın en havalısı ve en şık kızı ben olmak isterim dersen hemen bu muhteşem uygulamayı indir. Arkadaşlarının gözleri bir an olsun bile senin üzerinden ayrılmasın. Dahi fikirlerin ile de onları her an etkilemek için bu uygulamadan yardım alabilirsin. Herkes sana ve yaptığın kombinlere hayran kalacak. Kıyafetlerini nereden aldığını bu fikirleri nereden bulduğunu sorup duracaklar.

Üstelik her cihazla bire bir uyumlu olan bu uygulamada görüntü kalitesi de seni kendine hayran bıraktıracak. Artık sıkıcı moda dergileri ile uğraşmana gerek yok. Çünkü hepsi cihazında mevcut. Eğer sen de bu uygulama tam bana göre diyor isen yapman gereken tek şey indir butonunu bulup basmak ve sonra biraz beklemelisin. Artık sen de stilist bir genç kızsın.  

Moda Elbiseler indir